HİZMETLERİMİZ

Panel Çit Fiyatları

Panel Çit Fiyatları

Tel örgü uygulamaları arasında yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biri olan panel çit fiyatları biraz yüksek olsa da doğru şekilde uygulandığında ortaya koyduğu yüksek performans ile uzun yıllar kullanım imkanı veren bir uygulamadır.

Panel Çit Nedir?

Panel çit aynı şekilde özellik gösteren tabakaların bir zemine sabitlenerek tel örgü vazifesi görmesi ile oluşturulan güvenlik şeridinde kullanılan malzemelerden her birine verilen addır. Bu uygulamada beton veya toprak üzerine yerleştirilen direkler ile zemine tutturulan paneller aynı zamanda birbirlerine de sabitlenmiş durumdadır. Kaba tabir ile bir açık hava paravanı olarak bu uygulamayı tanımlayabiliriz.

Yapımında tel örgülerde olduğu gibi çelik alaşımlı bir malzeme kullanılır. Çeliğin üzeri sıcak daldırma yöntemi ile galveniz ile kaplanır. En üst katmana ise elektrostatik boya vurulur. Genellikle yeşil renkler tercih edilir ancak kullanıcının isteğine göre renk de değiştirilebilir. Panel çit fiyatları üzerine etki eden unsurlardan bir tanesi de budur.

Panel Çit Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her tel örgü uygulamasında olduğu gibi burada da kapatılacak zemine ve kullanılacak malzemeye gire farklı fiyatlar çıkabilir. Panel çit fiyatları genellikle metrekare üzerinden belirlenir. Ancak panellerin çeşitlerine göre fiyat skalası oluşur. Yüksekliği 1 metre ile 2.5 metre arasında değişen paneller olduğu gibi, kıvrım sayıları, malzeme kalitesi,  klips ve kelepçe miktarının da değişiklik gösterdiği modeller de vardır. Ankara Tel Örgü Fiyatları hakkında daha detaylı ve daha sağlıklı bilgi almak için sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.