HİZMETLERİMİZ

Ankara Tel Örgü Fiyat

Ankara Tel Örgü Fiyat

Bir aanı çevrelemek ve güvenli bir hale getirmek için kullnılan yöntemlerin en başında tel örgü ile kapatmak gelir. Tel örgü uygulamaları kullanılan malzemeye ve uygulanacak alanın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ankara tel örgü fiyat skalasının değişiklik göstermesi de bu yüzdendir.

Tel Örgü Nerelerde Kullanılır?

Tel örgü günlük hayatta bir çok alanda karşımıza çıkıyor. Özellikle sitelerin bahçelerinde, apartman girişlerinde, okul bahçelerinde bir hayli tel örgü uygulamasına rastlamak mümkün.

Futbol statlarında da tel örgüler kullanılıyor. Bu şekilde rakip taraftarlar birbirinden ayrılıyor. Ayrıca yine kullanılan tel görgü sistemleri ile seyircilerin sahaya yabancı madde atmalarının da önüne geçilmesi planlanıyor. Veya sahaya taraftarların girmemesi için de yine bu yönteme başvuruluyor.

Sebze ve meyve yetiştirilen alanlarda da ürünleri yabancı etkilerden korumak amacı ile alınan önlemlerin başında yine tel örgü uygulamaları yer alıyor. kullanılan alanın büyüklüğüne göre de fiyatlar şekilleniyor. Ankara tel örgü fiyat seçenekleri olarak farklı rakamlar bulunmasının sebebi de bu.

Tel Örgü Çeşitleri

Ankara tel örgü fiyat araştırması yaparken kullanacağınız uygulamalar için size yardımcı olacak bir çok firmayı da karşınıza çıkarır. Tel örgü uygulamasının yapılacağı alana göre bir çok seçenek bulunur. Bunlardan bazılarını beton direkli çitler, pvc kaplı tel örgü, galvenizli kafes tipi tel örgü ve duvar üst direkli tel örgü olarak sıralanabilir.