HİZMETLERİMİZ

Ankara Tel Örgü Firmaları

Ankara Tel Örgü Firmaları

Ankara tel örgü firmaları bakımından oldukça geniş bir portföye sahiptir. Büyük bir şehir olması dolayısı ile her kaliteden firma ile karşılaşabilirsiniz. Önemli olan burada tüketici olarak ne istediğinize ta olarak karar vermiş olmanız ve yaptırmayı düşündüğünüz uygulama için ne kadar bütçe ayırdığınızdır.

Tel Örgü Hangi Alanlarda Kullanılır?

Tel örgü kullanım alanı bakımında en yaygın olan güvenlik önlemlerinden biridir. Aslında çevrelemek istediğiniz her alanda eğer zemin ve şartlar uygunsa tel örgü uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Ancak genellikle dışarıdaki ortanlarda kullanılır diyebiliriz.

Özellikle sitelerin bahçelerinde yabancıların girişlerini önlemede, tarım arazisi olarak kullanılan yerlerde ürünleri korumak amacı ile veya resmi dairlerde güvenlik amacı ile bu uygulamalara fazlaca rastlanır. En yaygın olarak kullanıldı yerlerden bir tanesi de futbol stadyumlarıdır. Burada taraftarların sahaya inmesi veya yabancı madde atılmasına engel olması için bu uygulamaya başvurulur.

Siz de sahip olduğunuz bir alanda bu uygulamayı yaptırmayı düşünen biri iseniz Ankara tel örgü firmaları içinden birisi ile irtibata geçerek fikir alabilirsiniz.

Tel Örgü Çeşitleri Nelerdir?

Tel örgü uygulamaları hem monte edileceği zemine hem de kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. En yaygın olanları beton veya demir direkli tel örgüler, panel çitler, pvc kaplı olanlar ve galvenizli olanlar şeklinde sıralanabilir. Ankara tel örgü firmaları içinde bu uygulamaların hepsini yapan şirketler vardır.