HİZMETLERİMİZ

Halı Saha Tel Örgü Uygulaması

Halı Saha Tel Örgü Uygulaması

Futbol maçlarının yapıldığı halı sahaların etrafında bulunan tel örgüler hepimizin dikkatini çekmiştir. Hemen her sahada bulunan ve sahanın alanını belirlerken aynı zamanda oyun esnasında topun dışarı çıkmasını da halı saha tel örgü uygulaması kolay bir işlem gibi görünse de pek çok farklı işleme tabi tutulur. 
Öncelikle halı sahanın tel örgü ile etrafının çevrilmesini istiyorsanız gereken işlemleri birlikte sıralayalım. Halı saha tel örgü uygulaması için öncelikle saha tesviyesi ve kazı işlerinin yapılması, sonrasında çıkan toprakların saha içerisine eşit şekilde yayılması, saha etrafının kalıp-hatıl-demir işçiliği, drenaj borusu işçiliği firma tarafından yapılır. 

Bununla birlikte rogar imalatı ve rogarların birbirine tek yönlü bağlanması sağlandıktan sonra, hatıl için gerekli demir, beton ve kum tedarik edilir. Drenaj manşonları ve mıcır gibi pek çok gereken işlem ve eşyadan sonra tel çit uygulamalarına geçilir. Dışarıdan göründüğü kadar sadece telin çevrilmesi şeklinde gerçekleşmeyen bu hizmet için pek çok firmadan fiyat alınarak en kaliteli olduğuna inanılan firmalarla çalışmak gerekir. 

Halı Saha Tel Örgüsü Neden Yapılır?

Halı saha tel örgüsü hem sahanın kaç m2 olduğunu belli etmek hem de topların dışarı çıkmasına engel olmak için yapılır. Pek çok firmada bu işlem yapılırken, kaliteli firmalardan yana tercih kullanmak daha önemli olacaktır. 
Hem kaliteli hem de uygun fiyat ve ödeme koşullarının bulunduğu firmalardan hizmeti almak sizler için hem karlı hem de sorunsuz bir işlem olacaktır. Halı saha tel örgü uygulaması sayesinde maç esnasında topun dışarı çıkması ve ulaşılamaması gibi zaman kaybına sebep olacak durumlarla karşılaşılmazken futbolcular oyunlarına bölünmeden devam edebilirler. 

Sizler de saha işletiyorsanız ve etrafının çevrilmesini istiyorsanız firma seçimine özen göstermeniz gerekir. Size sonradan sorun çıkartmayacak olan firmalarla çalışmak her açıdan daha karlı olacaktır. Bu işlem oldukça zor bir işlem olup, her firmanın altından kalkabileceği bir sorumluluk değildir. 
Her türlü tel örgü hizmetinin verildiği sitemizden halı saha tel örgü uygulaması konusunda hizmet almak istiyorsanız yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. 

Sonraki Yazı: DİKENLİ TEL