MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları (10)
 • Metin Yılmazlar
  Metin Yılmazlar
  14-10-2017

  Yıldız Tel Örgü firmasıyla yaklaşık 2 ay önce tanıştık. Arkadaşımın bahçesine tel örgü sistemi yaptılar çok temiz iş yapıyorlardı. Bende kendi bahçem için Hüseyin beyden teklif aldım gayet uygun bir fiyatla dört dörtlük bir iş çıkardılar. Kendilerine teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.


 • ömer hacıoğlu
  ömer hacıoğlu
  26-09-2017

  Ankara Tel Örgü alanında en düzgün ve en güzel çalışan firma Yıldız tel örgü diyebilirim işlerinde çok başarılılar ellerine kollarına sağlık çalışmalarınızda ve iş hayatınızda başarılar dilerim.


 • Gazi Güveloğlu
  Gazi Güveloğlu
  18-09-2017

  Merhaba sizden almış olduğum hizmet için tşk etmek istedim. İyi çalışmalar


 • Nazım
  Nazım
  30-08-2017

  Merhaba ben yayla evimin etrafı için ter örgü ve jiletli tel aldım bana gönderdiler çok memnun kaldım ne dediyse aynısını gönderdiler Allah razı olsun sizden başarılır.


 • Müstafa Yıldırımoğulları
  Müstafa Yıldırımoğulları
  29-08-2017

  Arkadaşlar ben her tel örgü ihtiyacım olduğunda yıldız tel örgü ile çalışıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim...


 • Fatih
  Fatih
  20-08-2017

  Merhaba iyi çalışmalar sizi ilk tanıdığımda çok çekinmiştim fakat Ankara tel örgü hizmetini aldıktan sonra işinizi ne kadar özenle yaptığınızı gördüm çok memnun kaldım hizmetinizden... Tavsiye ediyorum sizi iyi çalışmalar


 • Atalay
  Atalay
  18-08-2017

  Çok başarılı bir firma memnun kaldım herkese tavsiye ederim işinin arkasında durdular sonuna kadar...


 • Burak
  Burak
  08-08-2017

  Hüseyin bey merhaba sizden tel örgü almıştım çok memnun kaldım ALLAH işinizi gücünüzü arttırsın iyi çalışmalar...


 • SEÇKİN
  SEÇKİN
  28-07-2017

  merhabalar ankara tel örgü firmaları arasında bende en iyiler arasına Yıldız Tel Örgü firmasını eklemek lazım. 10 ön önce meyve bahçemizin etrafını tel örgü ile çevirdik bu konuda yıldız tel örgü den yardım aldık ve sağolsunlar çok yardımcı oldular başarılarının devamını diliyorum. Yapmış oldukları işlemi çok beğendim hiç bir pürüz çıkmadı çalışmalarının devamını diliyorum.


 • AYDIN
  AYDIN
  27-07-2017

  Yıldız tel örgü firmasıyla bu sene başında tanıştık çiftliğimizin tel örgü işi için internetten araştırma yaparken bulduk ve iyikide bulduk. Fiyat konusunda çok yardımcı oldular. Firma sahibi Hüseyin bey çok efendi işini özenle takip eden ve çok ilgili bir bey kendisine çok teşekkür ediyor işlerinde başarılarının devamını diliyorum kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Sizde yazın...