HİZMETLERİMİZ

Dikenli Tel

Dikenli Tel

Dikenli teller, özellikle bina ya da araziniz varsa, oranın sınırını belirlemek amacıyla kullanılır. Dikenli tel, bir nevi koruma amaçlı olarak yapılır. Ev ya da firma bahçelerinizi telle çevirmek için, size en uygun dikenli tel kampanyalarımızdan yararlanmalısınız. Tellerin biçim ya da ebatları için bizlerle iletime geçmeniz gereklidir. Paslanmaz ve galvaniz yapısı ile dikenli tellerin dayanıklılığı yapılmıştır. İstediğiniz metre ya da kiloluk olarak satışa sunulur.

Dikenli Tel Her Ortamda Güvenliği Sağlar

Dikenli tel, metrik ve kiloluk olarak sınıflandırılır. Metrik tel, kiloluğa göre daha hesaplıdır. Metrik telin kullanımı, daha çok sınırlar için uygundur. Ev ya da firmanız için kullanacağınız modelleri mevcuttur. bazı yapılarda, hayvan saldırılarını önlemek için dikenli tel döşemesi yapılır. Tellerin boy ya da biçimleri müşterinin isteğine göre düzenlenir. Gövde, diken ya da dikenler arası çapların ne olacağını sizlere ayrıntıları ile sunarız. Dikenli tel uygulaması sonucunda, arazi için uygulanmışsa, geçiş zorluğu yapılması hedeflenir. Bir çeşit kablo döşemesi çalışması ile sınır belirlenir.

Dikenli tel, iki farklı telin burkulması ve değişik şekillere dönüşmesi ile oluşur. Daha sağlam hale gelmesi için üzerine ek bir tel sarılma işlemi yapılır. Günümüzde, ev ya da özellikle bahçeli evlerde sıklıkla kullanılır. Dikenli tel imalatında, şirketimiz sizler için en hesaplı fırsatları sunar. Kampanyalarımızdan yararlanmalısınız. Bütçenize uygun, ödeme kolaylıkları ile, kendinizi daha çok koruyacaksınız.

Dikenli tel, kalitesi ile sizlere farklı seçenekler sunar. Arsa ya da bağ bahçeniz varsa, mutlaka dikenli tellerle koruma alanı yapmalısınız. Kiloluk olan tellerde, sizlerin belirlediği kilo önemlidir. Metrik olan teller ise kalınlıklarına göre değişir. Kaliteyi tercih edenler için, bulunmaz bir fırsattır. Çinko kaplama ile daha sağlıklı telleri size sunarız. Jiletli teller ise, daha çok güvenlik amacı ile kullanılır. Daha çok askeri alanlarda kullanılır. Jiletli teller, günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Birçok biçimleri vardır. Havaalanı ya da özel mülklerde de günümüzde sıklıkla, jiletli dikenli teller tercih edilmektedir. Dikenli tel kampanyalarımızı görmeli, kendiniz için ve bütçenize uygun olarak almalısınız. Sipariş seçeneklerimiz sizlere uygun olacak şekildedir.

Önceki Yazı: JİLETLİ TEL